Specjalista GIS

Miejsce pracy:

Wrocław

O firmie:

Od ponad 20 lat Grupa VSB jest wiodącym deweloperem na rynku odnawialnych źródeł energii w Europie. Ponadto firma oferuje usługi zarządzania technicznego i komercyjnego, a wieloletnie doświadczenie pozwala na zyskowną optymalizację pracujących źródeł. W swoim portfolio VSB posiada 916 MW zainstalowanej mocy oraz zarządza projektami o łącznej mocy 1,4 GW. Aktualnie spółka prowadzi akwizycję projektów wiatrowych oraz wielkoskalowych projektów fotowoltaicznych.

Zakres zadań:

  • Analizy przestrzenne terenów pod potencjalne inwestycje
  • Tworzenie dedykowanych map
  • Prowadzenie, aktualizacja i tworzenie nowych rejestrów w bazie danych GIS
  • Budowa modeli i skryptów automatyzujących analizy przestrzenne
  • Współtworzenie firmowego geoportalu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania QGIS
  • Umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL
  • Umiejętność projektowania algorytmów z wykorzystaniem Model Designer
  • Znajomość zagadnień z zakresu kartografii
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość branży OZE będzie dużym atutem
  • Wiedza z zakresu ochrony środowiska
  • Umiejętność pisania skryptów w języku Python
  • Znajomość zagadnień z zakresu Web-GIS
  • Znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy w ambitnym i unikatowym projekcie
  • Wsparcie najlepszych specjalistów w branży
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet Medicover i karta Multisport

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym

Energia dla Ciebie