Project Manager – specjalista GIS

Miejsce pracy:

Wrocław

O firmie:

Jesteśmy firmą usługową działającą w innowacyjnej dziedzinie przedsiębiorczości, jaką jest energetyka odnawialna i rozproszona. Nasi Pracownicy opracowują najkorzystniejsze i innowacyjne rozwiązania dla wytwarzania przyjaznej środowisku zielonej energii.

Jako pracodawca poszukujemy osób otwartych, zaangażowanych i z dużymi pokładami ciekawości.

Duch pionierów, którymi byliśmy kilkanaście lat temu, wciąż jest obecny w naszej firmie i współgra z otwartością na nowe pomysły i potrzeby naszych klientów. Zapewnia to naszym Pracownikom wolną przestrzeń do działania i wiele możliwości wykorzystania własnych umiejętności oraz zdobytego doświadczenia. Respekt i wzajemny szacunek to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Zakres zadań:

  • Wybór i wdrożenie software GIS odpowiadającego potrzebom firmy
  • Stworzenie mapy krajowej wraz z bazą danych
  • Analiza trenów po potencjalne inwestycje wiatrowe i fotowoltaiczne
  • Wizje lokalne sprawdzające wyniki analiz GIS
  • Kierowanie zadaniami GIS i współpraca z innymi działami
  • Przygotowywanie map, dokumentacji oraz prezentacji
  • Stworzenie bazy danych połączonej z GIS

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w rozwoju projektów wiatrowych/ PV
  • Najchętniej z doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem GIS
  • Znajomość oprogramowania GIS np. QGIS, ARCGIS, Global Mapper
  • Znajomość tworzenia baz danych
  • Umiejętność wyboru i wdrożenia odpowiedniego oprogramowania GIS
  • Analityczne myślenie i skrupulatność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Praco jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość branży OZE, branży wiatrowej
  • Wiedza z zakresu ochrony środowiska
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji

Co oferujemy:

  • Udział w ciekawym projekcie GIS
  • Praca w rozwijającej się branży OZE
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym

Energia dla Ciebie