Kierownik ds. Energetycznych

  • atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie w zależności od doświadczenia + premie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • biuro Wrocław oraz budowy w całej Polsce

Opis stanowiska i wymagania.

Nasz dynamicznie rozwijąjący się Dział Budowlany poszukuje profesjonalisty z uprawnieniami energetycznymi wykonawczymi (uprawniena projektowe bardzo mile widziane), komunikatywnym językiem angielskim (język niemiecki mile widziany) i doświadczeniem w projektach branży OZE (procedury I-ON i E-ON) do reprezentowania nas na naszych budowach, kontrolowania prawidłowości procesu budowlanego, kontrolowania jakości prac i zgodności z projektem, aktywnego rozwiązywania problemów oraz planowania i raportowania postępów budowy.

Od kandydata / kandydatki dodatkowo oczekujemy ukierunkowania na bezpieczeństwo pracy jako priorytet, wysokich zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych, myślenia inżynierskiego i biznesowego, dobrej znajomości podstawowych narzedzi pracy (Project, AutoCad, Office), mobilności (aktualnie budowy w promieniu 150km od Wrocławia, docelwo cały kraj) oraz chęci do rozwijania projektów w fazie deweloperskiej (biuro Wrocław i home office).

Oferujemy nastawioną na działanie i przyjazną atmosferę w pracy oraz stabilne zatrudnienie z jasno określoną ścieżką rozwoju. Chcemy aby zatrudniona osoba była w niedalekiej przyszłości liderem swojej branży w naszej firmie (planujemy 40% zwiększenie zatrudnienia) na stanowisku Kierownika Projektu ds. Energetycznych.

Pracownikom zapewniamy benefity w postaci karty Multisport, opieki zdrowotnej Medicover oraz ubezpieczenia na życie Aviva. Dodatkowo inwestujemy w szkolenia związane z wykonywanym zawodem oraz kursy języków obcych (język niemiecki oraz angielski).

Prosimy o aplikacje na adres e-mail:

biuro@vsb.energy

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym

Energia dla Ciebie