Junior Project Manager – Dział Rozwoju Projektu

Zakres zadań:

  • Rozwój projektów wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Współpraca z senior project managerami
  • Przeprowadzanie wizji terenowych
  • Zabezpieczanie notarialne terenów pod farmy wiatrowe i fotowoltaiczne
  • Prowadzenie i nadzorowanie postępowań administracyjnych
  • Reprezentowanie firmy
  • Zarządzanie dokumentacją

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i mobilność
  • Znajomość technicznych aspektów rozwoju projektów wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziana znajomość AutoCAD i GIS
  • Mile widziane doświadczenie w branży OZE
  • Mile widziana znajomość MS Project
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • Znajomość branży OZE będzie dużym atutem
  • Wiedza z zakresu ochrony środowiska
  • Umiejętność pisania skryptów w języku Python
  • Znajomość zagadnień z zakresu Web-GIS
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Własne auto

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Telefon służbowy, komputer i tablet
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet Medicover
  • Karta Multisport

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym

Energia dla Ciebie